Longa '59

Volgende wedstrijd
14/06/2018
12:00
Bekijk volledige rooster

recreanten toernooi 2017-2018

De wedstrijden in het speelgebied Groenlo worden op verschillende locaties en tijden gespeeld.

De deelnemende teams dienen zelf te zorgen voor een scheidsrechter, een teller en een wedstrijdbal. In het schema kunt u zien wanneer welke wedstrijd(en) door/namens uw team gefloten en geteld moet(en) worden. Na de laatste wedstrijd wordt in gezamenlijkheid de zaal opgeruimd. Tevens kunt u zien welk team de wedstrijdleiding dient te verzorgen.  

programma zie link 

1e Ronde                                                                                                      Wedstrijdleiding

Borculo                                19 september             Mix A, B en C                    Jannie Hondelink                      

Borculo                                26 september             Mix D, E, F en G                Dini Stegeman                          

Aalten                                  28 september             Heren A, B, C                   de Hofnar-Bovo                        

Borculo                                    3 oktober               Heren D, E en F                 Dini Stegeman                         

Borculo                                    10 oktober             Dames A, B en C               Elite Dynamo 3 Dames

Borculo                                    17 oktober             Dames D, E en F               Jannie Hondelink

Borculo                                    24 oktober             Dames G, H en I                Longa ’59 1  Dames

 

2e ronde                                           

Borculo                       31 oktober                  Mix D, E, F en G                       Dini Stegeman

Lichtenvoorde             7 november                Mix A, B en C                            TOHP  mix

Eibergen                     8 november                Heren D, E en F                       Jannie Hondelink

Aalten                          23 november              Heren A, B en C                       de Hofnar-Bovo

Eibergen                      28 november              Dames A, B en C                     Jannie Hondelink

Lichtenvoorde             6 december                Dames D, E en F                     Klappers 1 Dames

Eibergen                     6 december                Dames G, H en I                     Jannie Hondelink

 

3e ronde        

Lichtenvoorde             11 januari                    Mix A, B en C                           Longa’59 3 Mix

Lichtenvoorde             16 januari                    Mix D, E en F                           Brevolk 1 Mix

Eibergen                     24 januari                    Heren E, F/ mix G                    Jannie Hondelink

Aalten                         25 januari                    Heren A, B, C, D                      de Hofnar-Bovo                      

Eibergen                      30 januari                    Dames A, B en C                    Jannie Hondelink

Lichtenvoorde             31 januari                    Dames D, E en F                     Boemerang 1 Dames

Eibergen                     28 februari                   Dames G, H en I                     Jannie Hondelink

 

4e ronde

Borculo                       13 maart                     Mix A, B en C                           Jannie Hondelink

Borculo                       20 maart                     Mix D, E, F en G                       Dini Stegeman           

Borculo                       27 maart                     Heren D, E en F                       Ron te Braake

Aalten                        29 maart                     Heren A, B en C                       de Hofnar-Bovo                      

Borculo                          3 april                          Dames A, B en C                     Dini Stegeman           

Borculo                        10 april                         Dames D, E en F                     Vios Beltrum 1  Heren

Eibergen                     18 april                        Dames G, H en I                     Jannie Hondelink

                                    

 

Terborg                       8 mei                          eindtoernooi dames en heren

Pannerden                   9 mei                          eindtoernooi mix                    

 

Sponsors

Tweets