Longa '59

Volgende wedstrijd
29/10/2018
20:30
Bekijk volledige rooster

Meisjes Mini D

Training op woensdag van 17.00 - 18.15      
Ilona Mengers + assistenten         
Niveau 2           
           
Team 2.1           
Mees Knufing          
Nanne Broens          
Marit Ott          
Noor Papen           
           
Team 2.2          
Fleur Klein Gunnewiek          
Pleun Lammers          
Sam Papen            
Mayden Bluemers          
Guusje Klein Gunnewiek        
           
Team 2.3          
Fem Seesing          
Femm Helsdingen          
Sara Lansink          
Jet Schulte           
           
Training: woensdag van 18.15-19.30      
Roy Harbers / Rob Pillen         
Niveau 3 Jongens           
           
Team 3.1          
Bjarne Milder          
Romijn Pillen          
Thijmen Rikkerink          
Stijn Rikkerink           
Timo Jjzereef          
       
Training: woensdag van 17.00 - 18.15      
Ilona Mengers + assistenten        
Niveau 3          
           
Team 3.2          
Sophie Harbers          
Suus Berendsen          
Lauren Kleine          
Nikki Marchal          
Evi Isis Harbers           
           
Team 3.3          
Sofia Knufing          
Suze Buil           
Mara Molders          
Mette Halink          
Elie Hanselman          
           
Training: maandag van 17.00 - 18.30        
Trainer: Marian Hagen + assistent        
Niveau 4          
           
Team 4.1          
Puck Lammers          
Rowen Zuidinga          
Britt Wolterink          
Evi Marijnusse          
Bibi Steentjes          
           
Team 4.2          
Merit Joling           
Fem ter Bogt          
Mirre Tankink          
Isa Hakvoort          
Tess Bomers          
           
Team 4.3          
Fenne Lensink           
Afke Hulshof           
Liz Staverman          
Liv Zwama           
Puck Vrijdag           
           
Training: maandag 17.00 - 18.30        
Simone Hesselink + assistenten        
Niveau 5          
           
Team 5.3          
Norah Abbink           
Liv Duthler           
Mijs Hulshof           
Doris ten Holder           
           
Team 5.4          
Peppe Berendsen          
Maud Holweg          
Julia Pietersen          
Lisa Marchal           
           
Team 5.5          
Silvie Knufing          
Liz te Pas          
Maud Nienhuis           
Danique Wiegerinck           
Fenne Halink           
           
Training: woensdag van 18.15-19.30      
Ilona Mengers + assistenten        
Niveau 5          
           
Team 5.6          
Karlijn te Walvoort          
Nana Harbers          
Jolijn Kranen          
Isis Frank           
           
Team 5.7          
Kyra Lampio           
Minke Hulshof           
Made Vos          
Liz Spijkers          
           
Training: woensdag van 18.15-19.30      
Ilona Mengers + assistenten        
Niveau 6 (spelen op niv. 5 omdat er verder geen andere teams zijn op niv. 6)
           
Team 5.1          
Lili Nijhof          
Lize Huinink           
Jet Leemreize          
Silke Wouda          
Floor Gartsen           
           
Training: woensdag van 18.15-19.30      
Roy Harbers / Rob Pillen         
Niveau 6 (spelen op niv. 5 omdat er verder geen andere teams zijn op niv. 6)
           
Team 5.2          
Pim Harbers          
Dion Kranen          
Sil Beunk          
Rik Vreulink           
Marijn Stapelbroek           

Sponsors

Tweets